Військові медичні спеціалісти отримали гуманітарну допомогу


В межах гуманітарного проекту ʺДопомога Східʺ військовому мобільному госпіталю у Маріуполі передали 4 тони гуманітарної допомоги медичного призначення на суму 232 тисячі гривень. Про це Гал-інфо повідомили у прес-центрі ООС.

Завдяки цій допомозі ми не лише наростимо матеріально-технічну базу, а також покращимо рівень надання медичних послуг та умови перебування пацієнтів у госпіталі, – зазначив заступник начальника госпіталю по роботі з особовим складом Віктор Соха. Об этом сообщает vesti.org.ua со ссылкой на СМИ.

У межах ініціативи ʺДопомога Східʺ маріупольський військовий госпіталь вже отримав рентген апарат, меблі, одяг для медичного персоналу, сучасні засоби гігієни для важкопоранених та хворих.

Цього разу гуманітарний вантаж медичного призначення містив функціональні ліжка, ортопедичні матраци, приліжкові тумби та столи для харчування, стільці, медичний одяг, хірургічні маски та рукавиці.

З часу запровадження проекту більш 30 лікарень, розташованих вздовж лінії зіткнення отримали допомоги на суму майже 13 мільйонів гривень.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Львові бійці, які вже отримали землю, можуть знову претендувати на матеріальну допомогу.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/viyskovi_medychni_spetsialisty_otrymaly_gumanitarnu_dopomogu_326527.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя