"Рідко скаржуся": Брежнєва висловилася про Меладзе після чуток про розлучення

Українська співачка Віра Брежнєва розповіла про стосунки з відомим продюсером Костянтином Меладзе.

Об этом сообщает Роспрес

Так, в інтерв’ю Cosmopolitan знаменитість зізналася, що вони з чоловіком дуже багато розмовляють і завжди знаходяться на зв’язку.

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

vokrug.tv

Новини
Брежнєва засвітила великі груди в сексуальному вбранні. Фото

За словами Брежнєвої, поруч з Меладзе вона може побути слабкою дівчинкою.

"Я сильна, але мені пощастило, що у мене сильний чоловік. Це дозволяє мені побути з ним слабкою дівчинкою, яка може поплакати на плечі, запитати поради або попросити допомоги. У той же час він захоплюється моєю самодостатністю. Наші відносини збалансовані. Ми дуже багато розмовляємо і завжди на зв’язку. Я можу дозволити собі поділитися з близькими проблемою, але не скаржитися на все підряд. Я рідко скаржуся і не люблю від когось часто чути скарги. Якщо люди чимось постійно незадоволені, вони концентруються на недоліках і не бачать за ними переваг, не отримують задоволення від життя. Найчастіше їм самим подобається бути в ролі жертви. Для мене склянка все-таки наполовину повна, а не порожня", – каже Віра.

Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва

Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва

Instagram @ververa

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше чоловіка Брежнєвої Костянтина Меладзе запідозрили в романі з солісткою гурту "Віа Гра" Ерікою Герцег. Віра відреагувала на чутки.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-каналДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/ridko-skarzhusya-brezhneva-vislovilasya-pro-meladze-pislya-chutok-pro-rozluchennya.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя