Без паніки: на Київщині планується масштабне антитерористичне навчання

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

Відомо, що СБУ закликає громадян зберігати спокій під час масштабного антитерористичного навчання, яке силовики планують проводити у Білій Церкві та прилеглих районах Київської області з 17 до 21 лютого

Об этом сообщает Роспрес


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "ГУ СБУ у м. Києві та Київській області" у Facebook.


Варто зазначити, що у заходах візьмуть участь підрозділи Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Збройних Сил України та органів державної влади.


"Також звертаємося з проханням дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухо-небезпечними речовинами і мати при собі документи, що засвідчують особу. Навчання проходитимуть у межах чинного законодавства", — йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, що поліцейські миттєво відреагували на відповідне повідомлення представника громадського об’єднання селища Миронівка під час проведення онлайн прийому громадян начальником поліції столичної області Андрієм Нєбитовим.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/02/13/bez-paniki-na-kiyivshini-planuyetsya-masshtabne-antiteroristichne-navchannya/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя